Benedict Cumberbatch

Britský filmový, televizní a divadelní herec a filmový producent. V roce 2018 se objevily zprávy, že se známý herec stal veganem a ještě v ten samý rok získal titul “The Most Beautiful Vegan”, který uděluje organizace PETA. Během natáčení filmu Avengers: Infinity War uvedl, že jeho jídelníček tvoří čistě rostlinná strava. Benedict Cumberbatch nadále intenzivně diskutuje o svém životním stylu. Vyzdvihuje benefity rostlinné stravy, která mu údajně pomáhá udržovat se ve formě. Na svých sociálních sítích se snaží být vzorem pro své fanoušky a povzbuzuje je k tomu, aby přestali kupovat živočišné produky, kvůli kterým trpí zvířata.

Snoop Dogg

Americký rapper, producent, podnikatel a herec. Snoop Dogg se stal tváří několika kampaní Beyond Meat a upoutal tak pozornost lidí, kteří by produktům od této značky nedali šanci.

Matthew Kenney

Americký kuchař, podnikatel a pedagog specializující se na rostlinnou kuchyni. Matthew Kenney je autorem dvanácti kuchařek, zakladatelem desítek rostlinných restaurací a společností Matthew Kenney Cuisine a Matthew Kenney Culinary

Dawn Richard

Americká zpěvačka známá také jako D∆WN. Od roku 2013 je vegankou. Objevila se na reklamních kampaních organizace PETA, které propagují veganský životní styl a protestují proti používání kůže a kožešiny v módním průmyslu.