Billie Eilish

Americká zpěvačka a skladatelka. Matka Billie Eilish, Maggie Baird, se již jako náctiletá rozhodla přestat jíst maso, své děti tedy vychovávala na bezmasé stravě. Později se dozvěděla více o tom, jaké utrpení stojí i za všemi ostatními živočišnými výrobky a rozhodla se pro kompletně rostlinnou stravu, rodina ji následovala. V rozhovoru pro červnové číslo British Vogue hovořila mladá zpěvačka Billie o tom, že ve chvíli, kdy víte a vidíte, jak to chodí v živočišném průmyslu, nevrátíte se zpět ke konvenční stravě. Dodala, že už nemůže pokračovat s vědomím, co se odehrává nejen na jatkách a nijak nepomáhat. Proto využívá své vlivné platformy ke zvyšování povědomí o týrání zvířat, často publikuje krutá videa z masného a mlékárenského průmyslu a finančně podporuje několik firem a organizací, které se zabývájí hájením zvířecích práv a přicházejí na trh s rostlinnými potravinami, kosmetikou i oblečením.

Snoop Dogg

Americký rapper, producent, podnikatel a herec. Snoop Dogg se stal tváří několika kampaní Beyond Meat a upoutal tak pozornost lidí, kteří by produktům od této značky nedali šanci.

Matthew Kenney

Americký kuchař, podnikatel a pedagog specializující se na rostlinnou kuchyni. Matthew Kenney je autorem dvanácti kuchařek, zakladatelem desítek rostlinných restaurací a společností Matthew Kenney Cuisine a Matthew Kenney Culinary

Dawn Richard

Americká zpěvačka známá také jako D∆WN. Od roku 2013 je vegankou. Objevila se na reklamních kampaních organizace PETA, které propagují veganský životní styl a protestují proti používání kůže a kožešiny v módním průmyslu.