Brad Pitt

Další osobnosti

Snoop Dogg

Americký rapper, producent, podnikatel a herec. Snoop Dogg se stal tváří několika kampaní Beyond Meat a upoutal tak pozornost lidí, kteří by produktům od této značky nedali šanci.

Matthew Kenney

Americký kuchař, podnikatel a pedagog specializující se na rostlinnou kuchyni. Matthew Kenney je autorem dvanácti kuchařek, zakladatelem desítek rostlinných restaurací a společností Matthew Kenney Cuisine a Matthew Kenney Culinary

Dawn Richard

Americká zpěvačka známá také jako D∆WN. Od roku 2013 je vegankou. Objevila se na reklamních kampaních organizace PETA, které propagují veganský životní styl a protestují proti používání kůže a kožešiny v módním průmyslu.

Casey Affleck

Americký herec, mladší bratr Bena Afflecka. V roce 1995 se stal veganem z etických důvodů. Od té doby hájí práva zvířat a bojuje proti krutým

Evanna Lynch

Irská herečka. Evanna Lynch se již v jedenácti letech stala vegetariánkou, v roce 2015 se z etických důvodů přiklonila k veganství. V současné době se

Andrew Scott Zimmern

Americký šéfkuchař, restauratér, televizní osobnost a kritik. Andrew Zimmern se nedávno připojil k Next Gen Foods, technologickému startupu, který přináší na trh nové rostlinné produkty.

Americký herec, držitel Zlatého glóbu i Oscara a filmový producent. Několik let podporuje práva zvířat a posun směrem k rostlinné stravě.

V roce 2014 spolu s Angelinou Jolie podpořil organizaci PETA při zavření jednoho z největších kalifornských rančů chovajícího činčily pro kožešinový průmysl.

O rok později napsal Brad Pitt otevřený dopis generálnímu řediteli společnosti Costco, ve kterém vyzývá k bojkotu vajec pocházejících z klecových chovů.

V roce 2018 natočil spolu s Leonardem DiCapriem video, ve kterém vyzývají sledující, aby šli volit. Upozorňují zde na problémy, za které oba dlouhou dobu bojují. Mluví o kalifornském zákonu Prop 12 známém jako Prevention of Cruelty to Farm Animal Act. V Americe se jedná o nejrozsáhlejší zákon týkající se ochrany zvířat. Tento zákon směřuje k zákazu týraní zvířat v továrních farmách. Prop 12 byl nakonec přijat. Tento rok byl Pitt jedním z hlavních propagátorů veganského menu na předávání cen Zlatý glóbus.