Casey Affleck

Americký herec, mladší bratr Bena Afflecka. V roce 1995 se stal veganem z etických důvodů. Od té doby hájí práva zvířat a bojuje proti krutým podmínkám živočišného zemědělství. Na odpověď, proč se vzdal masa a veškerých živočišných produktů, odpovídá: „Protože se jedná o produkty násilného a nelidského průmyslu. Slepice, krávy a prasata v továrních farmách tráví celý život ve špinavých a stísněných podmínkách, aby nakonec zemřeli dlouhou a bolestivou smrtí.” Casey Affleck vybízí své fanoušky, aby se vyhýbali masu, které označuje za “jed”, nejen proto, že je produktem krutého průmyslu, ale také proto, že způsobuje zdravotní problémy – přispívá k srdečním chorobám a rakovině. Casey Affleck byl ženatý s herečkou, modelkou a designerkou Summer Phoenix, sestrou Joaquina Phoenixe. Společně spolupracovali na několika kampaních organizace PETA.

Snoop Dogg

Americký rapper, producent, podnikatel a herec. Snoop Dogg se stal tváří několika kampaní Beyond Meat a upoutal tak pozornost lidí, kteří by produktům od této značky nedali šanci.

Matthew Kenney

Americký kuchař, podnikatel a pedagog specializující se na rostlinnou kuchyni. Matthew Kenney je autorem dvanácti kuchařek, zakladatelem desítek rostlinných restaurací a společností Matthew Kenney Cuisine a Matthew Kenney Culinary

Dawn Richard

Americká zpěvačka známá také jako D∆WN. Od roku 2013 je vegankou. Objevila se na reklamních kampaních organizace PETA, které propagují veganský životní styl a protestují proti používání kůže a kožešiny v módním průmyslu.