Chris Paul

Profesionální americký basketbalista, který je v současnosti členem týmu Phoenix Suns v Národní Basketbalové Asociaci. V roce 2018 spolupracoval na dokumentu Game Changers. V té době tedy ze svého jídelníčku vyřadil maso a získával informace o benefitech rostlinné stravy, především v oblasti sportu. Letos v červnu oslavil své výročí na rostlinné stravě tak, že vykoupil ikonické burgery One Night Stand populárního atlantského burgerového řetězce Slutty Vegan a pomohl nakrmit místní komunitu. Chtěl tak podpořit podnikání v rostlinné gastronomii a zároveň pomoci lidem v nouzi. Chris Paul se letos v únoru stal partnerem e-shopu goPuff, aby pomohl platformě rozšířit nabídku rostlinných produktů. Hlavním důvodem je fakt, že platforma goPuff je téměř okamžitě schopna svým zákazníkům představit nové, zdravější rostlinné značky a tyto položky jim co nejrychleji dodat. Profesionální sportovec je také ambasadorem společnosti Beyond Meat.

Snoop Dogg

Americký rapper, producent, podnikatel a herec. Snoop Dogg se stal tváří několika kampaní Beyond Meat a upoutal tak pozornost lidí, kteří by produktům od této značky nedali šanci.

Matthew Kenney

Americký kuchař, podnikatel a pedagog specializující se na rostlinnou kuchyni. Matthew Kenney je autorem dvanácti kuchařek, zakladatelem desítek rostlinných restaurací a společností Matthew Kenney Cuisine a Matthew Kenney Culinary

Dawn Richard

Americká zpěvačka známá také jako D∆WN. Od roku 2013 je vegankou. Objevila se na reklamních kampaních organizace PETA, které propagují veganský životní styl a protestují proti používání kůže a kožešiny v módním průmyslu.