David Vencl

Český reprezentant ve volném potápění, celoživotní sportovec a instruktor.
V úterý 23. února uplaval rekordních 80 metrů pod ledem a to bez neoprenu, čepice nebo závaží ulehčující ponor. David Vencl uvedl, že za ponor dostal od rozhodčího z organizace Pure Apnea (mezinárodní freediverská organizace) bílou kartu, což znamená, že by jeho výkon mohl být novým světovým rekordem. Musí však ještě dojít ke kontrole videozáznamu, poté může být případný nový rekord potvrzen.

David Vencl se velmi intenzivně zajímá o zdravý životní styl, který je neodmyslitelně spojen se stravou. Přes zdravou a funkční stravu se dostal k rostlinné. Postupně začal vnímat také etické a ekologické problémy a dospěl k veganství. V době, kdy změnil stravovací návyky cítil zlepšení a stálý přísun energie. V jednom rozhovoru český sportovec uvedl, že podle něj každý z nás může být zdravý a prospívat na rostlinné stravě. Kor uprostřed Evropy ve 21. století.

Snoop Dogg

Americký rapper, producent, podnikatel a herec. Snoop Dogg se stal tváří několika kampaní Beyond Meat a upoutal tak pozornost lidí, kteří by produktům od této značky nedali šanci.

Matthew Kenney

Americký kuchař, podnikatel a pedagog specializující se na rostlinnou kuchyni. Matthew Kenney je autorem dvanácti kuchařek, zakladatelem desítek rostlinných restaurací a společností Matthew Kenney Cuisine a Matthew Kenney Culinary

Dawn Richard

Americká zpěvačka známá také jako D∆WN. Od roku 2013 je vegankou. Objevila se na reklamních kampaních organizace PETA, které propagují veganský životní styl a protestují proti používání kůže a kožešiny v módním průmyslu.