Emily Deschanel

Americká herečka se stravuje rostlinně již dvacet pět let. V roce 1991 viděla dokument “Diet for a New America”, po kterém následovala debata lékařů o tom, zda je maso a mléčné výrobky zdravé. O dva roky později vyřadila Emily Deschanel ze své stravy veškeré živočišné výrobky. Nejen kvůli zdraví, hlavním důvodem jejího rozhodnutí byl dopad masného průmyslu na životní prostředí a zbytečné týrání zvířat. V současné době je herečka členkou správní rady Farm Sanctuary, největšího útočiště pro zachráněná zvířata v Americe, podporuje adopci domácích zvířat, spolupracuje s neziskovou organizací Mercy for Animals a je investorkou společnosti Outstanding Foods, která se zaměřuje na výrobu a vývoj rostlinných produktů. Na střední škole v Santa Monice založila s kamarádkou klub za práva zvířat, který je aktivní i v současné době.[:sk]Americká herečka sa stravuje rastlinne už 25 rokov. V roku 1991 videla dokument “Diet for a New America”, po ktorom nasledovala debata lekárov o tom, či sú mäso a mliečne výrobky zdravé. O dva roky neskôr, vo svojich sedemnástich, vyradila Emily zo svojej stravy všetky živočíšne produkty. Neurobila to iba kvôli zdraviu, hlavným dôvodom jej rozhodnutia bol dopad mäsového priemyslu na životné prostredie a zbytočné týranie zvierat. V súčasnosti je herečka členkou správnej rady Farm Sanctuary, najväčšieho útočiska pre zachránené zvieratá v Amerike. Zároveň podporuje adopciu domácich zvierat, spolupracuje s neziskovou organizáciou Mercy for Animals a je investorkou spoločnosti Outstanding Foods, ktorá sa zameriava na výrobu a vývoj rastlinných produktov. Na strednej škole v Santa Monice založila s kamarátkou klub za práva zvierat, ktorý je aktívny i v súčasnej dobe.

Snoop Dogg

Americký rapper, producent, podnikatel a herec. Snoop Dogg se stal tváří několika kampaní Beyond Meat a upoutal tak pozornost lidí, kteří by produktům od této značky nedali šanci.

Matthew Kenney

Americký kuchař, podnikatel a pedagog specializující se na rostlinnou kuchyni. Matthew Kenney je autorem dvanácti kuchařek, zakladatelem desítek rostlinných restaurací a společností Matthew Kenney Cuisine a Matthew Kenney Culinary

Dawn Richard

Americká zpěvačka známá také jako D∆WN. Od roku 2013 je vegankou. Objevila se na reklamních kampaních organizace PETA, které propagují veganský životní styl a protestují proti používání kůže a kožešiny v módním průmyslu.