Erin Wasson

Americká modelka a aktivistka za práva zvířat. Erin Wasson věří, že veganské alternativy jsou důležitým krokem k ochraně životních podmínek zvířat. A to nejen v oblasti potravin. Spolu s fotografkou a herečkou Gillian Zinser navázali partnerství s dánskou značkou kabelek s certifikací PETA Hvisk. V rámci Mezinárodního dne práv zvířat, který připadá na desátého prosince, představila dánská módní značka nový model kabelky, na jehož designu se Wasson a Zinser podílely. Erin Wasson dodala, že věří v potenciál používání alternativy kůže, aniž by došlo ke snižování kvality nebo stylu v módě. Veškerý zisk z prodeje byl věnován organizaci North Shore Animal League America, která zachraňuje zraněná zvířata a poskytuje jim nový bezpečný domov.

Snoop Dogg

Americký rapper, producent, podnikatel a herec. Snoop Dogg se stal tváří několika kampaní Beyond Meat a upoutal tak pozornost lidí, kteří by produktům od této značky nedali šanci.

Matthew Kenney

Americký kuchař, podnikatel a pedagog specializující se na rostlinnou kuchyni. Matthew Kenney je autorem dvanácti kuchařek, zakladatelem desítek rostlinných restaurací a společností Matthew Kenney Cuisine a Matthew Kenney Culinary

Dawn Richard

Americká zpěvačka známá také jako D∆WN. Od roku 2013 je vegankou. Objevila se na reklamních kampaních organizace PETA, které propagují veganský životní styl a protestují proti používání kůže a kožešiny v módním průmyslu.