Jessica Chastain

Další osobnosti

Snoop Dogg

Americký rapper, producent, podnikatel a herec. Snoop Dogg se stal tváří několika kampaní Beyond Meat a upoutal tak pozornost lidí, kteří by produktům od této značky nedali šanci.

Matthew Kenney

Americký kuchař, podnikatel a pedagog specializující se na rostlinnou kuchyni. Matthew Kenney je autorem dvanácti kuchařek, zakladatelem desítek rostlinných restaurací a společností Matthew Kenney Cuisine a Matthew Kenney Culinary

Dawn Richard

Americká zpěvačka známá také jako D∆WN. Od roku 2013 je vegankou. Objevila se na reklamních kampaních organizace PETA, které propagují veganský životní styl a protestují proti používání kůže a kožešiny v módním průmyslu.

Casey Affleck

Americký herec, mladší bratr Bena Afflecka. V roce 1995 se stal veganem z etických důvodů. Od té doby hájí práva zvířat a bojuje proti krutým

Evanna Lynch

Irská herečka. Evanna Lynch se již v jedenácti letech stala vegetariánkou, v roce 2015 se z etických důvodů přiklonila k veganství. V současné době se

Andrew Scott Zimmern

Americký šéfkuchař, restauratér, televizní osobnost a kritik. Andrew Zimmern se nedávno připojil k Next Gen Foods, technologickému startupu, který přináší na trh nové rostlinné produkty.

Americká divadelní, filmová i televizní herečka a producentka. Celých 15 let byla vegetariánkou a před šesti lety přešla na kompletně rostlinnou stravu.

Je jedním z investorů do Beyond Meat, čímž doufá v lepší budoucnost, jak sama uvedla. Své platformy sociálních medií využila k propagaci tohoto produktu, za jehož největší benefit považuje výrazně nižší ekologickou stopu ve srovnání s produkty masného průmyslu.

Jessica Chastain je součástí organizace HSUS (The Humane Society of the United States), která pomáhá několika druhům zvířat a zaměřuje se na problematická průmyslová odvětví.

Herečka propaguje heslo #AdoptDontShop a vysvětluje tak problematiku množíren, nejen psích a kočičích.