Joaquin Phoenix

Herec a aktivista bojující za práva zvířat, který se čistě rostlinně stravuje již od tří let. Jeho aktivity posledních let lze jen těžko přehlédnout.

Zasloužil se o kompletně rostlinné menu slavnostních večeří na předávání cen Zlatých glóbů a Oscarů. Získal obě ceny v kategorii nejlepší herecký výkon za ztvárnění filmového Jokera. Ve svých proslovech se zmínil o současném odpojení lidstva od přirozeného světa a nevyhnutelnosti přechodu na rostlinnou stravu v souvislosti se zlepšením životního prostředí i životních podmínek hospodářských zvířat.

Aktivně se účastní protestních kampaní za práva zvířat a zlepšení podmínek v živočišném průmyslu.

V prosinci minulého roku byl zveřejněn dokument o této problematice The Animal People, za jehož produkcí stojí právě Joaquin Phoenix.

Snoop Dogg

Americký rapper, producent, podnikatel a herec. Snoop Dogg se stal tváří několika kampaní Beyond Meat a upoutal tak pozornost lidí, kteří by produktům od této značky nedali šanci.

Matthew Kenney

Americký kuchař, podnikatel a pedagog specializující se na rostlinnou kuchyni. Matthew Kenney je autorem dvanácti kuchařek, zakladatelem desítek rostlinných restaurací a společností Matthew Kenney Cuisine a Matthew Kenney Culinary

Dawn Richard

Americká zpěvačka známá také jako D∆WN. Od roku 2013 je vegankou. Objevila se na reklamních kampaních organizace PETA, které propagují veganský životní styl a protestují proti používání kůže a kožešiny v módním průmyslu.