Jodi Monelle

Generální ředitelka a zakladatelka Livekindly (internetový magazín nejen o veganství). Livekindly založila s cílem oslovit také neveganské publikum, vytvářet obsah, který bude veganství ukazovat v pozitivním světle v oblasti vědy, kultury, stravy a dalších odvětví. Zároveň neznala žádný takový magazín, který by oslovil široké publikum a zobrazoval veganství inkluzivním a pozitivním způsobem. Spolu se svými kolegy vytváří obsah, který se zaměřuje na řešení problémů, kterým čelíme, snaží se inspirovat lidi k laskavějšímu přístupu ve všech oblastech života. Jodi Monelle dnes skrze Livekindly oslovuje více než 70 milionů lidí napříč osmi digitálními platformami. Livekindly Collective nedávno oslavila roční výročí a titul jedné ze tří nejrychleji rostoucích rostlinných společností na světě, za rok zvládla získat více jak půl miliardy dolarů.

Snoop Dogg

Americký rapper, producent, podnikatel a herec. Snoop Dogg se stal tváří několika kampaní Beyond Meat a upoutal tak pozornost lidí, kteří by produktům od této značky nedali šanci.

Matthew Kenney

Americký kuchař, podnikatel a pedagog specializující se na rostlinnou kuchyni. Matthew Kenney je autorem dvanácti kuchařek, zakladatelem desítek rostlinných restaurací a společností Matthew Kenney Cuisine a Matthew Kenney Culinary

Dawn Richard

Americká zpěvačka známá také jako D∆WN. Od roku 2013 je vegankou. Objevila se na reklamních kampaních organizace PETA, které propagují veganský životní styl a protestují proti používání kůže a kožešiny v módním průmyslu.