Jonathan Ross

Britský televizní a rozhlasový moderátor, filmový kritik, herec a komik. V prosinci minulého roku prohlásil, že vyřadil živočišné produkty ze své stravy. Spolu s jeho ženou, scénaristkou a autorkou Jane Goldman, se rozhodli změnit životní styl z ekologických
i etických důvodů
. Jejich motivací je vize záchrany planety. Již v roce 2017 projevil Jonathan Ross zájem o bezmasou stravu. Tehdy zveřejnil na svém účtu na Twitteru, že mu dává velký smysl iniciativa Meat Free Monday podporovaná Paulem McCartneym. Loňské Vánoce se už připojil k řadě dalších osobností a s Jane Goldman se vzdali tradiční štědrovečerní večeře a přiklonili se k rostlinné alternativě. Jonathan Ross dodal, že bonusem rostlinné stravy jsou pro něj také zdravotní benefity.

Snoop Dogg

Americký rapper, producent, podnikatel a herec. Snoop Dogg se stal tváří několika kampaní Beyond Meat a upoutal tak pozornost lidí, kteří by produktům od této značky nedali šanci.

Matthew Kenney

Americký kuchař, podnikatel a pedagog specializující se na rostlinnou kuchyni. Matthew Kenney je autorem dvanácti kuchařek, zakladatelem desítek rostlinných restaurací a společností Matthew Kenney Cuisine a Matthew Kenney Culinary

Dawn Richard

Americká zpěvačka známá také jako D∆WN. Od roku 2013 je vegankou. Objevila se na reklamních kampaních organizace PETA, které propagují veganský životní styl a protestují proti používání kůže a kožešiny v módním průmyslu.