Kat Von D

Vlastním jménem Katherine von Drachenberg je americká tatérka, modelka a muzikantka. Kat von D je také úspěšná podnikatelka a aktivistka za práva zvířat. Své platformy využívá často k tomu, aby šířila myšlenku veganství mezi co nejvíce lidí. V roce 2018 propůjčila svůj hlas dokumentu Dominion, který zkoumá hrůzy týraní zvířat. V listopadu 2019 uvedla na trh ekologickou a vegan friendly řadu bot s názvem Von D Shoes. V rozhovoru pro LIVEKINDLY vysvětlila, že prostřednictvím ekologických bot by ráda pomohla snížit katastrofální dopad, který lidé mají na planetu v současné době. Pro výrobu bot byla použita rostlinná kůže vyrobená z různých surovin jako jsou například houby. Tento materiál vypadá krásně, je odolný, udržitelný a šetrný k životnímu prostředí.

Snoop Dogg

Americký rapper, producent, podnikatel a herec. Snoop Dogg se stal tváří několika kampaní Beyond Meat a upoutal tak pozornost lidí, kteří by produktům od této značky nedali šanci.

Matthew Kenney

Americký kuchař, podnikatel a pedagog specializující se na rostlinnou kuchyni. Matthew Kenney je autorem dvanácti kuchařek, zakladatelem desítek rostlinných restaurací a společností Matthew Kenney Cuisine a Matthew Kenney Culinary

Dawn Richard

Americká zpěvačka známá také jako D∆WN. Od roku 2013 je vegankou. Objevila se na reklamních kampaních organizace PETA, které propagují veganský životní styl a protestují proti používání kůže a kožešiny v módním průmyslu.