Kate Mara

Americká herečka a starší sestra herečky Rooney Mara. Kate Mara je stejně jako sestra aktivní v boji za práva zvířat. Vegankou je již sedm let. Krom zvířecích práv, propaguje také benefity rostlinné stravy na naše zdraví.

O procesu, kterým naše tělo prochází při trávení živočišných produktů se dozvěděla z knihy Kimberly Snyder “The Beauty Detox Solution”. V současné době upozorňuje na nutnost podpory a záchrany šimpanzích mláďat, a to za podpory organizaci Liberia Chimpanzee Rescue & Protection, kterou poprvé navštívila v září dva roky zpět.

Využívá své platformy sociálních médií, kde vystupuje také proti módě vykořisťující zvířata.

Snoop Dogg

Americký rapper, producent, podnikatel a herec. Snoop Dogg se stal tváří několika kampaní Beyond Meat a upoutal tak pozornost lidí, kteří by produktům od této značky nedali šanci.

Matthew Kenney

Americký kuchař, podnikatel a pedagog specializující se na rostlinnou kuchyni. Matthew Kenney je autorem dvanácti kuchařek, zakladatelem desítek rostlinných restaurací a společností Matthew Kenney Cuisine a Matthew Kenney Culinary

Dawn Richard

Americká zpěvačka známá také jako D∆WN. Od roku 2013 je vegankou. Objevila se na reklamních kampaních organizace PETA, které propagují veganský životní styl a protestují proti používání kůže a kožešiny v módním průmyslu.