Kevin Smith & Harley Quinn

Filmař Kevin Smith v roce 2018 prodělal velmi těžký infarkt. Jeho dcera Harley Quinn jej přesvědčila o zdravotních benefitech rostlinné stravy. Smith tvrdí, že se jako vegan cítí zdravotně mnohem více v kondici, než kdy předtím.

Otec a dcera letos uvedli svůj vlastní podcast Vegan Abbatoir. Jejich cílem je informovat co nejvíce lidí o pozitivních přínosech veganství. Podcast poskytuje dva pohledy na tuto problematiku – jeden etický a druhý založený na zdraví. O zdraví mluví především Kevin Smith, příčinou jeho infarktu byl vysoký cholesterol způsobený konzumací živočišných surovin. V jednom rozhovoru dokonce uvedl, že mu rostlinná strava zachránila život.

Harley Quinn se stala vegankou kvůli své lásce ke zvířatům, její pohled na věc je tedy především etický a poskytuje rady, na jaké oblasti života je třeba se zaměřit a od čeho opustit. Duo v podcastu pokrylo celou řadu témat – od zdraví a etiky přes módu až po kosmetiku.

Snoop Dogg

Americký rapper, producent, podnikatel a herec. Snoop Dogg se stal tváří několika kampaní Beyond Meat a upoutal tak pozornost lidí, kteří by produktům od této značky nedali šanci.

Matthew Kenney

Americký kuchař, podnikatel a pedagog specializující se na rostlinnou kuchyni. Matthew Kenney je autorem dvanácti kuchařek, zakladatelem desítek rostlinných restaurací a společností Matthew Kenney Cuisine a Matthew Kenney Culinary

Dawn Richard

Americká zpěvačka známá také jako D∆WN. Od roku 2013 je vegankou. Objevila se na reklamních kampaních organizace PETA, které propagují veganský životní styl a protestují proti používání kůže a kožešiny v módním průmyslu.