Lenny Kravitz

Americký zpěvák, skladatel, herec a producent. Již několik let se stravuje výhradně rostlinně. Lenny Kravitz oslavil své padesáté šesté narozeniny a prohlásil, že se cítí víc a víc ve formě.

V rozhovoru pro časopis Men’s Health uvedl, že je velmi opatrný, co do svého těla dává a jak se o sebe stará. Tajemstvím dlouhověkosti a zdraví je podle něj veganská strava a pohybový režim, kterým udržujeme svaly i klouby ve formě. Zpěvák strávil lockdown ve svém domě na Bahamách, kde si pěstoval vlastní zeleninu a ovoce, původ surovin je pro něj také velmi důležitým faktorem.

Lenny Kravitz sdělil v rozhovoru s magazínem The Telegraph, že se rozhodl pro rostlinnou stravu nejen kvůli svému zdraví, ale také kvůli zvířatům a naší planetě.

Na svých platformách šíří myšlenku, že konzumace masa je pozůstatek z minulosti, od kterého se musíme odvrátit, protože není nadále v souladu s naší realitou. Vede totiž k neustálemu ničení naší planety a vyhubení několika zvířecích druhů.

Snoop Dogg

Americký rapper, producent, podnikatel a herec. Snoop Dogg se stal tváří několika kampaní Beyond Meat a upoutal tak pozornost lidí, kteří by produktům od této značky nedali šanci.

Matthew Kenney

Americký kuchař, podnikatel a pedagog specializující se na rostlinnou kuchyni. Matthew Kenney je autorem dvanácti kuchařek, zakladatelem desítek rostlinných restaurací a společností Matthew Kenney Cuisine a Matthew Kenney Culinary

Dawn Richard

Americká zpěvačka známá také jako D∆WN. Od roku 2013 je vegankou. Objevila se na reklamních kampaních organizace PETA, které propagují veganský životní styl a protestují proti používání kůže a kožešiny v módním průmyslu.