Leonardo DiCaprio

Další osobnosti

Snoop Dogg

Americký rapper, producent, podnikatel a herec. Snoop Dogg se stal tváří několika kampaní Beyond Meat a upoutal tak pozornost lidí, kteří by produktům od této značky nedali šanci.

Matthew Kenney

Americký kuchař, podnikatel a pedagog specializující se na rostlinnou kuchyni. Matthew Kenney je autorem dvanácti kuchařek, zakladatelem desítek rostlinných restaurací a společností Matthew Kenney Cuisine a Matthew Kenney Culinary

Dawn Richard

Americká zpěvačka známá také jako D∆WN. Od roku 2013 je vegankou. Objevila se na reklamních kampaních organizace PETA, které propagují veganský životní styl a protestují proti používání kůže a kožešiny v módním průmyslu.

Casey Affleck

Americký herec, mladší bratr Bena Afflecka. V roce 1995 se stal veganem z etických důvodů. Od té doby hájí práva zvířat a bojuje proti krutým

Evanna Lynch

Irská herečka. Evanna Lynch se již v jedenácti letech stala vegetariánkou, v roce 2015 se z etických důvodů přiklonila k veganství. V současné době se

Andrew Scott Zimmern

Americký šéfkuchař, restauratér, televizní osobnost a kritik. Andrew Zimmern se nedávno připojil k Next Gen Foods, technologickému startupu, který přináší na trh nové rostlinné produkty.

Americký herec, producent a enviromentální aktivista. Snaží se o zvyšování povědomí o klimatické krizi, k čemuž pravidelně využívá své platformy. Například v roce 2016 ve svém projevu na Oscarech, kdy přijal ocenění za nejlepší hlavní roli ve filmu The Revenant.

Prostřednictvím Leonardo DiCaprio Foundation aktivně podporuje několik kampaní a organizací v jejich boji za změnu klimatu. Leonardo je také jedním z významných investorů v oblasti rostlinných produktů jako je například The Beyond Meat.

Je členem výboru ve Světovém fondu na ochranu přírody, Radě pro ochranu přírodních zdrojů a Mezinárodním fondu na ochranu zvířat.

V roce 2016 ztvárnil DiCaprio ústřední postavu v dokumentu Before the Flood, který odkrývá alarmující svědectví o současných problémech spojených s klimatickými změnami, hledá řešení, jak předejít fatálním dopadům na náš budoucí život.

V roce 2019 se DiCaprio podílel jako producent na dokumentu s názvem Ice on Fire, který upozorňuje na nutné zmírnění klimatických změn.