Madelaine Petsch

Americká herečka. Rodiče ji již jako dítě učili, jak být co nejvíce ohleduplná k životnímu prostředí a byla vychovávána jako vegetariánka.

Nyní se snaží Madelaine Petsch co nejefektivněji předávat své znalosti v oblasti ekologie svým fanouškům nejen na sociálních sítích. Stala se proto členkou neziskové organizace Environmental Media Association, která svým členům poskytuje tipy, jak hovořit o problematice v oblasti životního prostředí s co nejvyšším dosahem. Madelaine Petsch si klade za cíl šířit zprávy z oblasti environmentalismu a veganství zábavně a tak, aby se každý sám rozhodl pro ohleduplnější návyky v oblasti životního prostředí. Lidem chce také ukázat, jak mohou být takové návyky jednoduché a mít pozitivní vliv i na zdraví člověka. V rozhovoru pro časopis Elle se Madelaine Petsch zmínila
o strachu z vyhynutí určitých druhů zvířat a uhlíkové stopy, kterou za sebou zanecháme pro ostatní generace. Právě proto se svými aktivitami snaží přimět co nejvíce lidí, aby si osvojili návyky ohleduplné k životnímu prostředí.