Martina Navrátilová

Bývalá československá a později americká tenistka. Je považována za jednu z nejlepších tenistek všech dob, která mezi tenisty drží absolutní rekord v počtu vyhraných turnajů.

Šest týdnů před svou padesátkou vyhrála US Open (poslední ze čtyř tenisových turnajů nejvyšší kategorie). Jedním z jejích klíčových úspěchů je rostlinná strava, jejíž je Navrátilová zastánkyně.

“Jsem si jistá, že posun jídelníčku k rostlinné stravě byl hlavní důvod, proč jsem zvládla hrát tenis na profesionální úrovni i po čtyřicítce. Mám díky tomu bystřejší mysl a dokážu vydržet tréninkovou zátěž. ” (Zdroj: soucitne.cz)

Snoop Dogg

Americký rapper, producent, podnikatel a herec. Snoop Dogg se stal tváří několika kampaní Beyond Meat a upoutal tak pozornost lidí, kteří by produktům od této značky nedali šanci.

Matthew Kenney

Americký kuchař, podnikatel a pedagog specializující se na rostlinnou kuchyni. Matthew Kenney je autorem dvanácti kuchařek, zakladatelem desítek rostlinných restaurací a společností Matthew Kenney Cuisine a Matthew Kenney Culinary

Dawn Richard

Americká zpěvačka známá také jako D∆WN. Od roku 2013 je vegankou. Objevila se na reklamních kampaních organizace PETA, které propagují veganský životní styl a protestují proti používání kůže a kožešiny v módním průmyslu.