Matt Pritchard

Aktivista Matt Pritchard se rozhodl k celoživotní výzvě – veslování v Atlantském oceánu s cílem získat peníze na charitu. Spolu se svým tříčlenným týmem budou veslovat 3 200 mil z Lanzarote do Antiguy. Odhadují, že cesta bude trvat 35 až 45 dní. Peníze, které získají, chtějí věnovat zvířecímu azylu Dean Farm Trust, jehož je Matt patronem.
Matt Pritchard uvedl, že cesta bude pro celou posádku fyzickou i psychickou výzvou. V době, kdy nás zasáhla celosvětová pandemie, je však podle něj pomáhat těm, kteří trpí, nesmírně důležité.

Tým zahajuje svoji výzvu Atlantic Dash dnes, 3. března. Jejich cestu můžete sledovat zde: https://monkeyfistadventures.com/atlantic-dash/

Snoop Dogg

Americký rapper, producent, podnikatel a herec. Snoop Dogg se stal tváří několika kampaní Beyond Meat a upoutal tak pozornost lidí, kteří by produktům od této značky nedali šanci.

Matthew Kenney

Americký kuchař, podnikatel a pedagog specializující se na rostlinnou kuchyni. Matthew Kenney je autorem dvanácti kuchařek, zakladatelem desítek rostlinných restaurací a společností Matthew Kenney Cuisine a Matthew Kenney Culinary

Dawn Richard

Americká zpěvačka známá také jako D∆WN. Od roku 2013 je vegankou. Objevila se na reklamních kampaních organizace PETA, které propagují veganský životní styl a protestují proti používání kůže a kožešiny v módním průmyslu.