Mayim Bialik

Další osobnosti

Snoop Dogg

Americký rapper, producent, podnikatel a herec. Snoop Dogg se stal tváří několika kampaní Beyond Meat a upoutal tak pozornost lidí, kteří by produktům od této značky nedali šanci.

Matthew Kenney

Americký kuchař, podnikatel a pedagog specializující se na rostlinnou kuchyni. Matthew Kenney je autorem dvanácti kuchařek, zakladatelem desítek rostlinných restaurací a společností Matthew Kenney Cuisine a Matthew Kenney Culinary

Dawn Richard

Americká zpěvačka známá také jako D∆WN. Od roku 2013 je vegankou. Objevila se na reklamních kampaních organizace PETA, které propagují veganský životní styl a protestují proti používání kůže a kožešiny v módním průmyslu.

Casey Affleck

Americký herec, mladší bratr Bena Afflecka. V roce 1995 se stal veganem z etických důvodů. Od té doby hájí práva zvířat a bojuje proti krutým

Evanna Lynch

Irská herečka. Evanna Lynch se již v jedenácti letech stala vegetariánkou, v roce 2015 se z etických důvodů přiklonila k veganství. V současné době se

Andrew Scott Zimmern

Americký šéfkuchař, restauratér, televizní osobnost a kritik. Andrew Zimmern se nedávno připojil k Next Gen Foods, technologickému startupu, který přináší na trh nové rostlinné produkty.

Americká herečka a doktorka neurobiologie. Jako herečka se proslavila rolí Betty Midler ve filmu Beaches a rolí doktorky neurobiologie Amy v seriálu The Big Bang Theory. Od svých devatenácti let byla vegetariánkou, čím víc se o této problematice informovala, vyřadila ze své stravy veškeré živočišné výrobky.

Před rokem zveřejnila na youtube video o tom, jak vychovávat děti na rostlinné stravě tak, aby byly zdravé a dostaly všechny potřebné látky.

Spolu s organizací PETA se podílela na reklamě k šíření povědomí o tom, jak je rostlinná strava prospěšná pro lidské zdraví a navíc chrání zvířecí životy.