Miley Cyrus

Další osobnosti

Snoop Dogg

Americký rapper, producent, podnikatel a herec. Snoop Dogg se stal tváří několika kampaní Beyond Meat a upoutal tak pozornost lidí, kteří by produktům od této značky nedali šanci.

Matthew Kenney

Americký kuchař, podnikatel a pedagog specializující se na rostlinnou kuchyni. Matthew Kenney je autorem dvanácti kuchařek, zakladatelem desítek rostlinných restaurací a společností Matthew Kenney Cuisine a Matthew Kenney Culinary

Dawn Richard

Americká zpěvačka známá také jako D∆WN. Od roku 2013 je vegankou. Objevila se na reklamních kampaních organizace PETA, které propagují veganský životní styl a protestují proti používání kůže a kožešiny v módním průmyslu.

Casey Affleck

Americký herec, mladší bratr Bena Afflecka. V roce 1995 se stal veganem z etických důvodů. Od té doby hájí práva zvířat a bojuje proti krutým

Evanna Lynch

Irská herečka. Evanna Lynch se již v jedenácti letech stala vegetariánkou, v roce 2015 se z etických důvodů přiklonila k veganství. V současné době se

Andrew Scott Zimmern

Americký šéfkuchař, restauratér, televizní osobnost a kritik. Andrew Zimmern se nedávno připojil k Next Gen Foods, technologickému startupu, který přináší na trh nové rostlinné produkty.

Americká zpěvačka, textařka a herečka. Na čistě rostlinnou stravu přešla v roce 2014, od té doby se také aktivně věnuje boji za zvířecí práva.

K tomu využívá své platformy, například na svém Instagramu, na téma spojené s ochranou zvířat upozorňuje také svým četným tetováním.

Miley Cyrus podporuje cruelty–free módu, na akce chodí v umělých kožešinách a spolupracovala na kolekci například se značkou Converse.

V roce 2017 byla Národní konferencí za práva zvířat označena za nejvlivnějšího propagátora životního stylu založeného na rostlinné stravě.