Millie Bobby Brown

Další osobnosti

Snoop Dogg

Americký rapper, producent, podnikatel a herec. Snoop Dogg se stal tváří několika kampaní Beyond Meat a upoutal tak pozornost lidí, kteří by produktům od této značky nedali šanci.

Matthew Kenney

Americký kuchař, podnikatel a pedagog specializující se na rostlinnou kuchyni. Matthew Kenney je autorem dvanácti kuchařek, zakladatelem desítek rostlinných restaurací a společností Matthew Kenney Cuisine a Matthew Kenney Culinary

Dawn Richard

Americká zpěvačka známá také jako D∆WN. Od roku 2013 je vegankou. Objevila se na reklamních kampaních organizace PETA, které propagují veganský životní styl a protestují proti používání kůže a kožešiny v módním průmyslu.

Casey Affleck

Americký herec, mladší bratr Bena Afflecka. V roce 1995 se stal veganem z etických důvodů. Od té doby hájí práva zvířat a bojuje proti krutým

Evanna Lynch

Irská herečka. Evanna Lynch se již v jedenácti letech stala vegetariánkou, v roce 2015 se z etických důvodů přiklonila k veganství. V současné době se

Andrew Scott Zimmern

Americký šéfkuchař, restauratér, televizní osobnost a kritik. Andrew Zimmern se nedávno připojil k Next Gen Foods, technologickému startupu, který přináší na trh nové rostlinné produkty.

Britská herečka, zpěvačka a modelka. Nejvíce se proslavila rolí Eleven jako hlavní postava seriálu Stranger Things, za niž Millie obdržela několik nominací a cen. Před rokem, ve svých patnácti letech, uvedla na trh cruelty-free kosmetiku, kterou pojmenovala Florence by Mills po své babičce. Kosmetika byla organizací PETA certifikovaná jako vegan.

Millie Bobby Brown vytvořila se značkou Converse limitovanou edici tenisek s velrybou, ty mají upozorňovat na problémy spojené se znečištěním oceánů.

Bobby Brown se objevila ve filmu Godzilla: King of Monsters, který šíří myšlenku respektu ke zvířatům. “Cítím obrovskou úctu ke zvířatům. Líbí se mi způsob, jakým tento film zvířata zobrazuje. Stejně tak jako ony respektují nás, měli bychom my respektovat je”, uvedla Millie Bobby Brown.