Nathalie Emmanuel

Britská herečka a modelka. Před osmi lety vyřadila živočišné suroviny ze své stravy a v současné době se aktivně podílí na zlepšení životních podmínek zvířat. Veřejně se postavila proti turismu, který má za následek týraní zvířat. V thajském Phuketu navštívila sloní svatyni, kde ke zvířatům přistupují s respektem. Tato svatyně je certifikována jako etická, sloni se zde volně toulají v areálu a návštěvníci je můžou pozorovat z dostatečné vzdálenosti. V areálu navíc vaří pouze z rostlinných surovin. Nathalie Emmanuel této sloní svatyni veřejně poděkovala za laskavost ke všem bytostem a za důležitou práci, kterou vykonávají v oblasti ochrany zvířat. Příspěvky na sociálních sítích navíc doplnila o hashtagy #stopanimalabuse a #notelephantriding.

Snoop Dogg

Americký rapper, producent, podnikatel a herec. Snoop Dogg se stal tváří několika kampaní Beyond Meat a upoutal tak pozornost lidí, kteří by produktům od této značky nedali šanci.

Matthew Kenney

Americký kuchař, podnikatel a pedagog specializující se na rostlinnou kuchyni. Matthew Kenney je autorem dvanácti kuchařek, zakladatelem desítek rostlinných restaurací a společností Matthew Kenney Cuisine a Matthew Kenney Culinary

Dawn Richard

Americká zpěvačka známá také jako D∆WN. Od roku 2013 je vegankou. Objevila se na reklamních kampaních organizace PETA, které propagují veganský životní styl a protestují proti používání kůže a kožešiny v módním průmyslu.