Novak Djokovic

Srbský profesionální tenista, který je řazen mezi nejlepší hráče všech dob.

V roce 2007, kdy byl frustrován svojí kariérou, začal spolupracovat s Dr. Igorem Cetojevičem, který pomohl Djokovicovi vylepšit jeho jídelníček.

O pár let později vypustil Novak ze své diety všechny živočišné produkty a od té doby se stravuje čistě rostlinně. O svém jídelníčku mluví veřejně velmi pozitivně, rychleji se zotavuje a zbavil se alergií, kterými dřív trpěl.

Známý tenista se v roce 2018 podílel na dokumentu The Game Changers (po boku Arnolda Schwarzeneggra a Lewise Hamiltona), ve snaze přesvědčit ostatní o výhodách rostlinné stravy.

Snoop Dogg

Americký rapper, producent, podnikatel a herec. Snoop Dogg se stal tváří několika kampaní Beyond Meat a upoutal tak pozornost lidí, kteří by produktům od této značky nedali šanci.

Matthew Kenney

Americký kuchař, podnikatel a pedagog specializující se na rostlinnou kuchyni. Matthew Kenney je autorem dvanácti kuchařek, zakladatelem desítek rostlinných restaurací a společností Matthew Kenney Cuisine a Matthew Kenney Culinary

Dawn Richard

Americká zpěvačka známá také jako D∆WN. Od roku 2013 je vegankou. Objevila se na reklamních kampaních organizace PETA, které propagují veganský životní styl a protestují proti používání kůže a kožešiny v módním průmyslu.