Pamela Anderson

Další osobnosti

Snoop Dogg

Americký rapper, producent, podnikatel a herec. Snoop Dogg se stal tváří několika kampaní Beyond Meat a upoutal tak pozornost lidí, kteří by produktům od této značky nedali šanci.

Matthew Kenney

Americký kuchař, podnikatel a pedagog specializující se na rostlinnou kuchyni. Matthew Kenney je autorem dvanácti kuchařek, zakladatelem desítek rostlinných restaurací a společností Matthew Kenney Cuisine a Matthew Kenney Culinary

Dawn Richard

Americká zpěvačka známá také jako D∆WN. Od roku 2013 je vegankou. Objevila se na reklamních kampaních organizace PETA, které propagují veganský životní styl a protestují proti používání kůže a kožešiny v módním průmyslu.

Casey Affleck

Americký herec, mladší bratr Bena Afflecka. V roce 1995 se stal veganem z etických důvodů. Od té doby hájí práva zvířat a bojuje proti krutým

Evanna Lynch

Irská herečka. Evanna Lynch se již v jedenácti letech stala vegetariánkou, v roce 2015 se z etických důvodů přiklonila k veganství. V současné době se

Andrew Scott Zimmern

Americký šéfkuchař, restauratér, televizní osobnost a kritik. Andrew Zimmern se nedávno připojil k Next Gen Foods, technologickému startupu, který přináší na trh nové rostlinné produkty.

Kanadská herečka, modelka a producentka. Veganka, aktivistka hájící práva zvířat a aktivní členka organizace PETA.

Pamela Anderson chtěla poukázat na to, že zvířata stejně jako lidé mají krom masa také smysly, emoce a jsou to jedinečné bytosti, které cítí bolest. K tomuto tématu odkazuje reklama pro organizaci PETA, na které jsou části těla Pamely Anderson jakoby označeny řezníkem. Několik dalších reklam pro tuto organizaci symbolizuje její slova, že by raději chodila nahá, než aby nosila kožešinu.

Stála u vzniku první vegetariánské věznice v Americe. V otevřených dopisech naléha na společnosti M. A. C. a Estée Lauder, aby ukončily testování na zvířatech. Už v září 1999 obdržela první Linda McCartney Memorial Award za její aktivismus, ve kterém je stále jednou z nejaktivnějších na světě.