Petra Němcová

Česká topmodelka, aktivistka za práva zvířat a environmentalistka se začala stravovat rostlinně s cílem chránit ryby a oceány. Nedávno uvedla na trh značku Ace of Air, zero-waste a cruelty-free kosmetiku a výživové doplňky. Ace of Air se soustředí na to, aby obaly zbytečně nekončily v oceánu nebo na skládkách. Cílem nebylo uvést na trh další značku kosmetiky a wellness produktů, ale nový způsob, jak takové produkty nabízet. Každý obal si zákazník za symbolický poplatek “pronajme” a poté si jej může nechat znovu naplnit, nemusí tedy obal vyhazovat, aby si koupil nový produkt. Všechny produkty Ace of Air jsou vyrobeny z fairtrade ingrediencí a netestovány na zvířatech. Petra Němcová na svých sociálních sítích sdílí se svými fanoušky benefity rostlinné stravy a jaký má vliv na zdraví.[:sk]Česká topmodelka, aktivistka za práva zvierat a environmentalistka, ktorá sa začala stravovať rastlinne s cieľom chrániť ryby a oceány. Nedávno uviedla na trh značku Ace of Air, zero-waste a cruelty-free kozmetiku a výživové doplnky. Ace of Air sa sústredí na to, aby obaly zbytočne nekončili v oceáne alebo na skládkach. Cieľom nebolo uviesť na trh ďalšiu značku kozmetiky a wellness produktov, ale nový spôsob, ako takéto produkty ponúkať. Každý obal si zákazník za symbolickú cenu „prenajme“ a následne si ho môže nechať opakovane naplniť. Tým pádom nemusí obal vyhadzovať, aby si kúpil nový produkt. Všetky produkty Ace of Air sú vyrobené z fairtrade ingrediencií a netestované na zvieratách. Petra na svojich sociálnych sieťach zdieľa so svojimi fanúšikmi benefity rastlinnej stravy a aký vplyv to má na samotné zdravie.

Snoop Dogg

Americký rapper, producent, podnikatel a herec. Snoop Dogg se stal tváří několika kampaní Beyond Meat a upoutal tak pozornost lidí, kteří by produktům od této značky nedali šanci.

Matthew Kenney

Americký kuchař, podnikatel a pedagog specializující se na rostlinnou kuchyni. Matthew Kenney je autorem dvanácti kuchařek, zakladatelem desítek rostlinných restaurací a společností Matthew Kenney Cuisine a Matthew Kenney Culinary

Dawn Richard

Americká zpěvačka známá také jako D∆WN. Od roku 2013 je vegankou. Objevila se na reklamních kampaních organizace PETA, které propagují veganský životní styl a protestují proti používání kůže a kožešiny v módním průmyslu.