Prince

Prince Roger Nelson byl americký zpěvák, muzikant, tanečník, herec a filmový i hudební producent.

Po jeho smrti byla otevřena Princova nemovitost pro veřejnost, podmínkou její návštěvy je přísný zákaz konzumace všech živočišných produktů na tomto místě.

Prince byl vegan dlouhá léta, v boji za práva zvířat byl velmi aktivní. Podporoval společnost PETA, v roce 2006 získal cenu PETA’s Sexiest Vegetarian Celebrity. Na problematiku ochrany zvířat odkazuje také v textech jeho písní – “Animal Kingdom”. V této písni říká, že nejí nic, co má rodiče.

Snoop Dogg

Americký rapper, producent, podnikatel a herec. Snoop Dogg se stal tváří několika kampaní Beyond Meat a upoutal tak pozornost lidí, kteří by produktům od této značky nedali šanci.

Matthew Kenney

Americký kuchař, podnikatel a pedagog specializující se na rostlinnou kuchyni. Matthew Kenney je autorem dvanácti kuchařek, zakladatelem desítek rostlinných restaurací a společností Matthew Kenney Cuisine a Matthew Kenney Culinary

Dawn Richard

Americká zpěvačka známá také jako D∆WN. Od roku 2013 je vegankou. Objevila se na reklamních kampaních organizace PETA, které propagují veganský životní styl a protestují proti používání kůže a kožešiny v módním průmyslu.