Ricky Gervais

Britský herec, komik, režisér, producent, hudebník, spisovatel a vášnivý aktivista za práva zvířat. Neustále využívá své vlivné platformy k tomu, aby se postavil za zvířata. Na svých sociálních sítích upozorňuje na krutost, která je zvířatům způsobována během testování a dodává, že jejich týrání je prostě špatné bez ohledu na zastaralé tradice. Ricky Gervais podepsal dopis určený vedoucím evropské vlády a vedoucím členských států, ve kterém vyzývá k uzákonění zákazu testování kosmetických přípravků na zvířatech. V jiném dopise se připojil k podpoře Británie bez kožešin, ve kterém vyzývá premiérku Theresu May i k zákazu veškerého dovozu kožešin. Podpořil také petici Animal Equality, jejímž cílem je uzákonit zákaz dovozu foie gras do Velké Británie. Herec také finančně podporuje řadu organizací a kampaní, které propagují veganství, ohleduplnost k životnímu prostředí a etický životní styl.

Snoop Dogg

Americký rapper, producent, podnikatel a herec. Snoop Dogg se stal tváří několika kampaní Beyond Meat a upoutal tak pozornost lidí, kteří by produktům od této značky nedali šanci.

Matthew Kenney

Americký kuchař, podnikatel a pedagog specializující se na rostlinnou kuchyni. Matthew Kenney je autorem dvanácti kuchařek, zakladatelem desítek rostlinných restaurací a společností Matthew Kenney Cuisine a Matthew Kenney Culinary

Dawn Richard

Americká zpěvačka známá také jako D∆WN. Od roku 2013 je vegankou. Objevila se na reklamních kampaních organizace PETA, které propagují veganský životní styl a protestují proti používání kůže a kožešiny v módním průmyslu.