Rob Zombie

Americký heavy metalový zpěvák, filmový režisér a spisovatel. Ve svých osmnácti se začal stravovat vegetariánsky a je tomu devět let, kdy tuto stravu vyměnil za kompletně rostlinnou. Uvedl, že se tak stalo po pozření vajíček k snídani, která ho odpudila natolik, že se rozhodl stát se veganem. Spolu s manželkou spolupracuje Rob s organizací PETA. Díky této spolupráci se například v současnosti starají o šest zachráněných koz na své farmě v Connecticutu. V rozhovoru pro GQ Magazine uvedl, že od doby, co se narodíme, nám jsou krávy, prasata a jiná hospodářská zvířata ukazována jako šťastná. Je však třeba si uvědomit, jak brutální a nechutné velkochovy jsou. Rob Zombie si neustále zjišťuje nové informace, každý den odhaluje, jaké zlo v sobě skrývá mléčný i masný průmysl a ke kroku začít hájit zvířecí práva vyzývá nejen své fanoušky.

Snoop Dogg

Americký rapper, producent, podnikatel a herec. Snoop Dogg se stal tváří několika kampaní Beyond Meat a upoutal tak pozornost lidí, kteří by produktům od této značky nedali šanci.

Matthew Kenney

Americký kuchař, podnikatel a pedagog specializující se na rostlinnou kuchyni. Matthew Kenney je autorem dvanácti kuchařek, zakladatelem desítek rostlinných restaurací a společností Matthew Kenney Cuisine a Matthew Kenney Culinary

Dawn Richard

Americká zpěvačka známá také jako D∆WN. Od roku 2013 je vegankou. Objevila se na reklamních kampaních organizace PETA, které propagují veganský životní styl a protestují proti používání kůže a kožešiny v módním průmyslu.