Robbie Balenger

Americký vytrvalostní sportovec, atlet a běžec. V roce 2019 běžel Robbie Balenger napříč Spojenými státy – 3200 mil z New Yorku do Kalifornie za 75 dní. Stal se tak třetím sportovcem, který běžel po celé zemi pouze na rostlinné stravě. V jednom z rozhovorů uvedl, že jeho cílem je inspirovat lidi, aby začali věnovat větší pozornost tomu, co vkládají do svého těla. V několika dalších rozhovorech také popsal, že ho cesta změnila fyzicky, psychicky i emocionálně. Dokázal tak, že k tomu, aby člověk mohl být elitním vytrvalostním sportovcem, nemusí jíst živočišné bílkoviny.

Nedávno překonal Robbie Balenger světový rekord v počtu uběhnutých okruhů vedených kolem newyorského Central Parku. Balenger celkově uběhl 100 mil za něco málo přes 18 hodin a překonal tak předchozí světový rekord o 30,5 míle. Jeho rekordní pokus sponzorovala newyorská značka pánského aktivního oblečení Ten Thousand jako součást probíhající série společnosti Feats Of Strength, ve které se každý sportovec bude v roce 2021 pokoušet o nový rekordní výkon.

Snoop Dogg

Americký rapper, producent, podnikatel a herec. Snoop Dogg se stal tváří několika kampaní Beyond Meat a upoutal tak pozornost lidí, kteří by produktům od této značky nedali šanci.

Matthew Kenney

Americký kuchař, podnikatel a pedagog specializující se na rostlinnou kuchyni. Matthew Kenney je autorem dvanácti kuchařek, zakladatelem desítek rostlinných restaurací a společností Matthew Kenney Cuisine a Matthew Kenney Culinary

Dawn Richard

Americká zpěvačka známá také jako D∆WN. Od roku 2013 je vegankou. Objevila se na reklamních kampaních organizace PETA, které propagují veganský životní styl a protestují proti používání kůže a kožešiny v módním průmyslu.