Robert Downey Jr.’s

Americký herec, producent a zpěvák. Robert Downey Jr.’s už před rokem naznačil inklinaci k rostlinné stravě. V několika rozhovorech uvedl, že podniká významné kroky, které mají pomoci životnímu prostředí. V lednu tohoto roku založil herec koalici Footprint Coalition Ventures jako rozšíření původní koalice Footprint Coalition. Jedná se o filantropickou iniciativu, která si klade za cíl přijít s environmentálním řešením. Nedávno finančně podpořil startup Atlast Food Co, který pracuje na vývoji rostlinných alternativ bílkovin. V současné době se soustředí především na rostlinnou “slaninu” na bázi mycelia. Letos v lednu Robert Downey Jr.’s hovořil o nutnosti investic do udržitelných společností na Světovém ekonomickém fóru. Dodal, že všemožné inovace můžou pomoci vyřešit globální existenční hrozbu. Právě proto Footprint Coalition Ventures dosud podpořila již několik společností, které se snaží o udržitelný vývoj.

Snoop Dogg

Americký rapper, producent, podnikatel a herec. Snoop Dogg se stal tváří několika kampaní Beyond Meat a upoutal tak pozornost lidí, kteří by produktům od této značky nedali šanci.

Matthew Kenney

Americký kuchař, podnikatel a pedagog specializující se na rostlinnou kuchyni. Matthew Kenney je autorem dvanácti kuchařek, zakladatelem desítek rostlinných restaurací a společností Matthew Kenney Cuisine a Matthew Kenney Culinary

Dawn Richard

Americká zpěvačka známá také jako D∆WN. Od roku 2013 je vegankou. Objevila se na reklamních kampaních organizace PETA, které propagují veganský životní styl a protestují proti používání kůže a kožešiny v módním průmyslu.