Ryan Gosling

Kanadský herec a muzikant. Podle organizace Mercy for Animals je Ryan Gosling jedním z nejaktivnějších v boji za práva zvířat. 

Vystupuje proti krutostem v mlékárenském i masném průmyslu. Nálehá na urgentní zlepšení podmínek, ve kterých hospodářská zvířata žijí a požaduje zrušení továrních farem, ve kterých jsou tato zvířata trápena a zneužívána. Ryan Gosling napsal společně s organizací PETA několik otevřených dopisů americkému ministerstvu zemědělství. Vyzval například k nutnosti zákazu vyhlazování ptáků metodou udušení v pěně. 

V roce 2017 ztvárnil hlavní roli ve filmu Blade Runner 2049. Goslingova postava nosí ikonický kabát, který se tradičně šije z ovčí kůže. Kanadská návrhářská Renée April však Goslingovi ušila na základě jeho požadavků tento kabát z laminované bavlny. Spolu se svojí dlouholetou partnerkou Evou Mendes poukazují na tuto problematiku módního průmyslu. Podporují řadu kampaní organizace PETA, které upozorňují na bojkot kožešin a dalších zvířecích prvků využívaných módními značkami. 

Snoop Dogg

Americký rapper, producent, podnikatel a herec. Snoop Dogg se stal tváří několika kampaní Beyond Meat a upoutal tak pozornost lidí, kteří by produktům od této značky nedali šanci.

Matthew Kenney

Americký kuchař, podnikatel a pedagog specializující se na rostlinnou kuchyni. Matthew Kenney je autorem dvanácti kuchařek, zakladatelem desítek rostlinných restaurací a společností Matthew Kenney Cuisine a Matthew Kenney Culinary

Dawn Richard

Americká zpěvačka známá také jako D∆WN. Od roku 2013 je vegankou. Objevila se na reklamních kampaních organizace PETA, které propagují veganský životní styl a protestují proti používání kůže a kožešiny v módním průmyslu.