Sadie Sink

Americká herečka a modelka. Představitelka Max (Maxine) v seriálu Stranger Things. Sadie Sink několikrát uvedla, že k jejímu přechodu na veganskou stravu ji inspiroval Woody Harrelson a jeho rodina, když společně pracovali na The Glass Castle. Sadie si díky slavnému herci uvědomila, co vše se odehrává v mléčném a vaječném průmyslu. Už tři roky je velmi aktivní v boji za práva zvířat.

Prostřednictvím své platformy vyzývá své fanoušky, aby si uvědomovali, že pomoci zvířatům již můžeme mnoha způsoby. Jejím cílem je, aby se co nejvíce lidí dozvědělo, jak můžou zanedbaným a týraným zvířatům pomoci.

V roce 2018 se Sadie Sink podílela na vypravování dokumentárního snímku Dominion, který odhaluje způsoby využívání a zneužívání zvířat v masném, mléčném, vaječném, textilním i zábavním průmyslu. Na snímku se podíleli také Joaquin Phoenix, Rooney Mara, Chris Delforce a Sink.

Snoop Dogg

Americký rapper, producent, podnikatel a herec. Snoop Dogg se stal tváří několika kampaní Beyond Meat a upoutal tak pozornost lidí, kteří by produktům od této značky nedali šanci.

Matthew Kenney

Americký kuchař, podnikatel a pedagog specializující se na rostlinnou kuchyni. Matthew Kenney je autorem dvanácti kuchařek, zakladatelem desítek rostlinných restaurací a společností Matthew Kenney Cuisine a Matthew Kenney Culinary

Dawn Richard

Americká zpěvačka známá také jako D∆WN. Od roku 2013 je vegankou. Objevila se na reklamních kampaních organizace PETA, které propagují veganský životní styl a protestují proti používání kůže a kožešiny v módním průmyslu.