Sarah Silverman

Další osobnosti

Snoop Dogg

Americký rapper, producent, podnikatel a herec. Snoop Dogg se stal tváří několika kampaní Beyond Meat a upoutal tak pozornost lidí, kteří by produktům od této značky nedali šanci.

Matthew Kenney

Americký kuchař, podnikatel a pedagog specializující se na rostlinnou kuchyni. Matthew Kenney je autorem dvanácti kuchařek, zakladatelem desítek rostlinných restaurací a společností Matthew Kenney Cuisine a Matthew Kenney Culinary

Dawn Richard

Americká zpěvačka známá také jako D∆WN. Od roku 2013 je vegankou. Objevila se na reklamních kampaních organizace PETA, které propagují veganský životní styl a protestují proti používání kůže a kožešiny v módním průmyslu.

Casey Affleck

Americký herec, mladší bratr Bena Afflecka. V roce 1995 se stal veganem z etických důvodů. Od té doby hájí práva zvířat a bojuje proti krutým

Evanna Lynch

Irská herečka. Evanna Lynch se již v jedenácti letech stala vegetariánkou, v roce 2015 se z etických důvodů přiklonila k veganství. V současné době se

Andrew Scott Zimmern

Americký šéfkuchař, restauratér, televizní osobnost a kritik. Andrew Zimmern se nedávno připojil k Next Gen Foods, technologickému startupu, který přináší na trh nové rostlinné produkty.

Americká herečka, zpěvačka, komička a scénaristka. Sarah je již několik let vegetariánkou z etických důvodů. V jedné z posledních epizod “The Sarah Silverman Podcast” se vyjádřila k hlasové zprávě zanechané posluchačem, který zdůrazňoval propojenost masného a mléčného průmyslu. Sarah několikrát zopakovala, že má dotyčný pravdu a že již nechce podporovat toto utrpení zvířat a podílet se na obří uhlíkové stopě.

Sarah je přesvědčena, že v dnešní době je velmi jednoduché přizpůsobit se a postavit svůj jídelníček na čistě rostlinné stravě. Trh s rostlinnými produkty se totiž každým dnem vyvíjí. Herečka upozornila také na fakt, že jsme jako lidi schopni vlastnit zvíře coby domácího mazlíčka a jiné zvíře jsme schopni sníst. Sama přestala jíst maso ve svých sedmi letech po návštěvě krůtí farmy. Dodala, že krávy jsou také krásná stvoření a proto vyřazuje i mléčné výrobky ze své stravy.