Serena Williams

Americká profesionální tenistka. Bývá označována za nejlepší hráčku v dosavadní historii tenisu. Kvůli intenzivním tréninkům a vrcholovému sportu musí dobře vyživovat své tělo, k čemuž jí napomáhá rostlinná strava.

K tomuto typu stravování se Serena přiklonila, když její sestra Venus onemocněla autoimunitní nemocí – Sjogrenův syndrom. Serena Williams na začátku tohoto roku představila nejnovější kolekci své módní značky, S by Serena. Součástí kolekce jsou také šaty, kalhoty a kombinéza v imitaci kůže. Celá kolekce má úpozorňovat také na problematiku znečištění naší planety a ukazovat lidem, že každý může udělat alespoň malý krok k její záchraně.

Snoop Dogg

Americký rapper, producent, podnikatel a herec. Snoop Dogg se stal tváří několika kampaní Beyond Meat a upoutal tak pozornost lidí, kteří by produktům od této značky nedali šanci.

Matthew Kenney

Americký kuchař, podnikatel a pedagog specializující se na rostlinnou kuchyni. Matthew Kenney je autorem dvanácti kuchařek, zakladatelem desítek rostlinných restaurací a společností Matthew Kenney Cuisine a Matthew Kenney Culinary

Dawn Richard

Americká zpěvačka známá také jako D∆WN. Od roku 2013 je vegankou. Objevila se na reklamních kampaních organizace PETA, které propagují veganský životní styl a protestují proti používání kůže a kožešiny v módním průmyslu.