Sia

Australská zpěvačka a textařka. Již v roce 2014 uvedla na svých sociálních sítích, že se rozhodla stravovat pouze rostlinně a hájit práva zvířat. O čtyři roky později učinkovala jako jeden z vypravěčů spolu s Joaquinem Phoenixem a Rooney Marou v dokumentu Dominion upozorňujícím na problematiku zneužívání zvířat. Sia spolupracovala na několika kampaních organizace PETA, které upozorňují na nutnost pomoci zvířatům bez domova, která končí buď v útulcích nebo zůstávají napospas ulici. Známá zpěvačka je také zastánkyní cruelty-free módy. Píseň Free the Animal propůjčila pro kampaň PETA vyzývající ke změně postoje k zabíjení zvířat pro jejich kůži.

Snoop Dogg

Americký rapper, producent, podnikatel a herec. Snoop Dogg se stal tváří několika kampaní Beyond Meat a upoutal tak pozornost lidí, kteří by produktům od této značky nedali šanci.

Matthew Kenney

Americký kuchař, podnikatel a pedagog specializující se na rostlinnou kuchyni. Matthew Kenney je autorem dvanácti kuchařek, zakladatelem desítek rostlinných restaurací a společností Matthew Kenney Cuisine a Matthew Kenney Culinary

Dawn Richard

Americká zpěvačka známá také jako D∆WN. Od roku 2013 je vegankou. Objevila se na reklamních kampaních organizace PETA, které propagují veganský životní styl a protestují proti používání kůže a kožešiny v módním průmyslu.