Stella McCartney

Anglická módní návrhářka, dcera americké fotografky a aktivitstky bojující za práva zvířat Lindy McCartney a zpěváka Paul McCartneyho. Stejně jako její rodiče je Stella aktivní v boji za práva zvířat. Nepracuje s kožešinou, kůží nebo peřím a podporuje organizaci PETA, se kterou usiluje o zákaz používání kůže v módním průmyslu.

Stella McCartney začala v roce 2004 spolupracovat se společností Adidas, společně vytvořili již několik sportovních kolekcí a také nekoženou verzi ikonických tenisek Stan Smith, které nesou její jméno.

Stella McCartney svojí prací dokazuje, že je možné vytvářet krásné i luxusní módní kousky, které jsou vytvořeny bez krutosti a které jsou často šetrnější k životnímu prostředí.

Snoop Dogg

Americký rapper, producent, podnikatel a herec. Snoop Dogg se stal tváří několika kampaní Beyond Meat a upoutal tak pozornost lidí, kteří by produktům od této značky nedali šanci.

Matthew Kenney

Americký kuchař, podnikatel a pedagog specializující se na rostlinnou kuchyni. Matthew Kenney je autorem dvanácti kuchařek, zakladatelem desítek rostlinných restaurací a společností Matthew Kenney Cuisine a Matthew Kenney Culinary

Dawn Richard

Americká zpěvačka známá také jako D∆WN. Od roku 2013 je vegankou. Objevila se na reklamních kampaních organizace PETA, které propagují veganský životní styl a protestují proti používání kůže a kožešiny v módním průmyslu.