Tabitha Brown

Herečka a vlivná osobnost internetu letošního roku. Tabitha Brown se proslavila především díky platformám TikTok a Instagram, kde nashromáždila několik milionů followers. Na svém TikTok účtu začala sdílet veganské recepty, tipy na vaření a povzbuzující rady, čímž si získala několik fanoušků.

Tabitha Brown přešla na rostlinnou stravu po shlédnutí dokumentárního filmu What the Health, na který ji upozornila její dcera. Herečka trpěla bolestmi v zadní části krku, odkud se bolest šířila do hlavy a do celého těla. Začala trpět chronickou únavou, záchvaty paniky a uvedla, že měla pocit, že umírá. Po shlédnutí dokumentu se celá její rodina rozhodla pro třicetidenní veganskou výzvu.

Nyní šíří povědomí o benefitech a zdravotních účincích této stravy skrze svoji platformu na sociálních sítích.

Snoop Dogg

Americký rapper, producent, podnikatel a herec. Snoop Dogg se stal tváří několika kampaní Beyond Meat a upoutal tak pozornost lidí, kteří by produktům od této značky nedali šanci.

Matthew Kenney

Americký kuchař, podnikatel a pedagog specializující se na rostlinnou kuchyni. Matthew Kenney je autorem dvanácti kuchařek, zakladatelem desítek rostlinných restaurací a společností Matthew Kenney Cuisine a Matthew Kenney Culinary

Dawn Richard

Americká zpěvačka známá také jako D∆WN. Od roku 2013 je vegankou. Objevila se na reklamních kampaních organizace PETA, které propagují veganský životní styl a protestují proti používání kůže a kožešiny v módním průmyslu.