Tammara Thibeault

Kanadská boxerka, držitelka medaile na mistrovství světa v boxu AIBA žen v roce 2019. Letos v létě se Tammara Thibeault připravuje na reprezentaci kanadského týmu na olympijských hrách v Tokiu. Nedávno se mladá sportovkyně stala oficiálním ambasadorem veganské značky Vejii, která si klade za cíl zvýšit povědomí o výživových a zdravotních benefitech rostlinné stravy po celém světě. Tammara Thibeault začala jako devítiletá hrát fotbal, chtěla tak trávit více času se svým bratrem a otcem, bývalým profesionálním fotbalistou Patrickem Thibeaultem. Soutěžit začala již ve dvanácti letech a má za sebou několik výher. Mladá boxerka se začala stravovat pouze rostlinně, protože už nechtěla podporovat industrializovaný chov zvířat. Tammara Thibeault prohlásila, že z rostlinné stravy dostává veškeré živiny a potřebné složky, cítí se mnohem lépe a má více energie, než kdy předtím.

Snoop Dogg

Americký rapper, producent, podnikatel a herec. Snoop Dogg se stal tváří několika kampaní Beyond Meat a upoutal tak pozornost lidí, kteří by produktům od této značky nedali šanci.

Matthew Kenney

Americký kuchař, podnikatel a pedagog specializující se na rostlinnou kuchyni. Matthew Kenney je autorem dvanácti kuchařek, zakladatelem desítek rostlinných restaurací a společností Matthew Kenney Cuisine a Matthew Kenney Culinary

Dawn Richard

Americká zpěvačka známá také jako D∆WN. Od roku 2013 je vegankou. Objevila se na reklamních kampaních organizace PETA, které propagují veganský životní styl a protestují proti používání kůže a kožešiny v módním průmyslu.