Zendaya

Americká zpěvačka, tanečnice, herečka a modelka. V jedenácti letech jí její otec vysvětlil, jak to chodí na jatkách a zhlédla dokument Glass Walls od společnosti PETA. Rozhovor s otcem a dokumentární film měly na mladou dívku silný vliv a od té doby herečka nejí maso. Postava Rocky Blue, kterou Zendaya ztvárnila v seriálu Shake it Up byla na její přání také vegetariánkou. V srpnu 2013 byla zvolena vítězkou soutěže Sexiest Vegetarian Celebrity PETA a byla oceněna za její příspěvky na podporu bezmasé stravy. Se svými fanoušky neustále sdílí tipy na bezmasé pokrmy i v oblasti fastfoodu a klade důraz na ukončení týrání zvířat. Zendayu můžete nyní vidět ve velkofilmu Duna.

Snoop Dogg

Americký rapper, producent, podnikatel a herec. Snoop Dogg se stal tváří několika kampaní Beyond Meat a upoutal tak pozornost lidí, kteří by produktům od této značky nedali šanci.

Matthew Kenney

Americký kuchař, podnikatel a pedagog specializující se na rostlinnou kuchyni. Matthew Kenney je autorem dvanácti kuchařek, zakladatelem desítek rostlinných restaurací a společností Matthew Kenney Cuisine a Matthew Kenney Culinary

Dawn Richard

Americká zpěvačka známá také jako D∆WN. Od roku 2013 je vegankou. Objevila se na reklamních kampaních organizace PETA, které propagují veganský životní styl a protestují proti používání kůže a kožešiny v módním průmyslu.