Andrew Scott Zimmern

Americký šéfkuchař, restauratér, televizní osobnost a kritik. Andrew Zimmern se nedávno připojil k Next Gen Foods, technologickému startupu, který přináší na trh nové rostlinné produkty. Zimmern zde působí jako obchodní i kulinářský poradce. TiNDLE, první brand rostlinného startupu, vyrábí rostlinnou alternativu kuřete, která udělala na slavného šéfkuchaře velký dojem. Andrew Zimmern uvedl, že podle něj je činnost v rostlinné gastronomii důležitá pro zachování zdravého potravinového systému, který je spolu se zemědělstvím dlouhodobě narušen a je nadále neudržitelný. Proto se Zimmern rozhodl pro spolupráci se značkou TiNDLE, chce podporovat ekologické a zároveň etické alternativy. Mnoho Zimmernových kolegů šéfkuchařů souhlasí s tím, že rostlinné maso je budoucností potravin a spousta z nich omezuje maso jak v nabídce svých restaurací, tak ve své stravě.

Snoop Dogg

Americký rapper, producent, podnikatel a herec. Snoop Dogg se stal tváří několika kampaní Beyond Meat a upoutal tak pozornost lidí, kteří by produktům od této značky nedali šanci.

Matthew Kenney

Americký kuchař, podnikatel a pedagog specializující se na rostlinnou kuchyni. Matthew Kenney je autorem dvanácti kuchařek, zakladatelem desítek rostlinných restaurací a společností Matthew Kenney Cuisine a Matthew Kenney Culinary

Dawn Richard

Americká zpěvačka známá také jako D∆WN. Od roku 2013 je vegankou. Objevila se na reklamních kampaních organizace PETA, které propagují veganský životní styl a protestují proti používání kůže a kožešiny v módním průmyslu.