Beyoncé

Beyoncé Giselle Knowles-Carter, americká zpěvačka, herečka, producentka a textařka. Beyoncé a Jay-Z zveřejnili již na začátku roku 2019 na své platformě projekt Greenprint, na kterém manželé spolupracují. Greenprint si klade za cíl inspirovat co nejvíce lidí k úplnému či alespoň částečnému začlenění rostlinných surovin do stravy. Jednou z možností, jak tohoto dosáhnout jsou například pondělky bez masa, Meatfree Mondays. V létě 2019 vydala Beyoncé video 22 Days Nutrition, ve kterém svým fanouškům poskytuje rady z vlastní zkušenosti, jak zařadit více rostlinné stravy do každodenního života. Inspirací jí i jejímu manželovi je Marc Borges, autor plant-based programu The 22 Day Revolution. Borges uvedl, že stravování na rostlinné bázi je nejsilnější pákou pro optimální lidské zdraví i zdraví naší planety.
 
Letos v lednu jedna z nejnovějších veganských společností Herban-Eats získala grant 10 000 $ od nadace Beyoncé’s BeyGOOD. Beyoncé spolu s NAACP finančně podpořili už okolo 715 malých podniků, které bojovaly o přežití kvůli celosvětové pandemii.

Snoop Dogg

Americký rapper, producent, podnikatel a herec. Snoop Dogg se stal tváří několika kampaní Beyond Meat a upoutal tak pozornost lidí, kteří by produktům od této značky nedali šanci.

Matthew Kenney

Americký kuchař, podnikatel a pedagog specializující se na rostlinnou kuchyni. Matthew Kenney je autorem dvanácti kuchařek, zakladatelem desítek rostlinných restaurací a společností Matthew Kenney Cuisine a Matthew Kenney Culinary

Dawn Richard

Americká zpěvačka známá také jako D∆WN. Od roku 2013 je vegankou. Objevila se na reklamních kampaních organizace PETA, které propagují veganský životní styl a protestují proti používání kůže a kožešiny v módním průmyslu.