Erykah Badu

Americká R&B, soulová a hip-hopová zpěvačka a přední představitelka neo soulu. Erykah Badu se stravuje čistě rostlinně od roku 2006, předtím byla dvacet let vegetariánkou. Rostlinná strava dává zpěvačce největší smysl z etických i zdravotních důvodů. Není ji lhostejné, co se děje v živočišném průmyslu a jakým způsobem se stravuje. Erykah Badu ráda říká, že veganská strava je strava pro duši. V několika rozhovorech uvedla, že pro ni jakožto bývalou tanečnici bylo zdraví a vitalita vždy na prvním místě, proto se už na střední škole začala stravovat vegetariánsky. V roce 2003 se objevila v dokumentu Holistic Wellness for the Hip-Hop Generation, kde hovořila o tom, co znamená být zdravý a kladla důraz na kvalitu potravin a složení jídelníčku.

Snoop Dogg

Americký rapper, producent, podnikatel a herec. Snoop Dogg se stal tváří několika kampaní Beyond Meat a upoutal tak pozornost lidí, kteří by produktům od této značky nedali šanci.

Matthew Kenney

Americký kuchař, podnikatel a pedagog specializující se na rostlinnou kuchyni. Matthew Kenney je autorem dvanácti kuchařek, zakladatelem desítek rostlinných restaurací a společností Matthew Kenney Cuisine a Matthew Kenney Culinary

Dawn Richard

Americká zpěvačka známá také jako D∆WN. Od roku 2013 je vegankou. Objevila se na reklamních kampaních organizace PETA, které propagují veganský životní styl a protestují proti používání kůže a kožešiny v módním průmyslu.