Johnny Depp

Americký herec. Johnny Depp si prošel v průběhu let několika obdobími, kdy se stravoval vegansky z různých důvodů – pro své zdraví, při přípravě na herecké role nebo třeba na přání své (dnes již bývalé) přítelkyně.

Johnny Depp prý jeho jídelníček poprvé výrazně změnil v roce 2011, kdy se připravoval na roli upíra v Dark Shadows. O dva roky později vyřadil také další živočišné produkty. Podle organizace PETA se Depp rozhodl pro změnu životního stylu u příležitosti svých padesátých narozenin.

Johnny Depp chová velkou úctu a lásku ke zvířatům. Sponzoroval několik center, které se věnují zvířecí péči a své fanoušky několikrát vyzval, aby se i oni podíleli na ukončení násilí na nejen hospodářských zvířatech.

Snoop Dogg

Americký rapper, producent, podnikatel a herec. Snoop Dogg se stal tváří několika kampaní Beyond Meat a upoutal tak pozornost lidí, kteří by produktům od této značky nedali šanci.

Matthew Kenney

Americký kuchař, podnikatel a pedagog specializující se na rostlinnou kuchyni. Matthew Kenney je autorem dvanácti kuchařek, zakladatelem desítek rostlinných restaurací a společností Matthew Kenney Cuisine a Matthew Kenney Culinary

Dawn Richard

Americká zpěvačka známá také jako D∆WN. Od roku 2013 je vegankou. Objevila se na reklamních kampaních organizace PETA, které propagují veganský životní styl a protestují proti používání kůže a kožešiny v módním průmyslu.