Josie Clemens

Americká kuchařka původem z Michiganu. Josie Clemens se stala první kuchařkou zaměřující se pouze na rostlinnou gastronomii, která se účastní soutěže “Hell’s Kitchen: Young Guns” slavného šéfkuchaře Gordona Ramsaye. Josie se objevila mezi osmnácti mladými kuchaři v nejnovější dvacáté sezóně soutěže. Gordona Ramsaye prý oslovila přes sociální sítě, skrze Twitter jej vyzvala, aby ji začal sledovat na jejím profilu a nyní bude soutěžit o místo šéfkuchaře v jedné z Ramsayových restaurací. Josie Clemens uvedla, že nejvíce nadšená je ze sledovanosti, kterou Hell’s Kitchen má. Šest milionů diváků tak uvidí vařit mladou Josie pouze rostlinně, čímž doufá, že ovlivní řadu lidí a i samotného Gordona Ramsaye.

Snoop Dogg

Americký rapper, producent, podnikatel a herec. Snoop Dogg se stal tváří několika kampaní Beyond Meat a upoutal tak pozornost lidí, kteří by produktům od této značky nedali šanci.

Matthew Kenney

Americký kuchař, podnikatel a pedagog specializující se na rostlinnou kuchyni. Matthew Kenney je autorem dvanácti kuchařek, zakladatelem desítek rostlinných restaurací a společností Matthew Kenney Cuisine a Matthew Kenney Culinary

Dawn Richard

Americká zpěvačka známá také jako D∆WN. Od roku 2013 je vegankou. Objevila se na reklamních kampaních organizace PETA, které propagují veganský životní styl a protestují proti používání kůže a kožešiny v módním průmyslu.