Kamala Harris 

Kamala Harris byla výzvána k příjetí veganské výzvy Million Dollar Vegan po celý leden 2021. JIVNITI Coalition zaslali petici a dopis nově zvolené víceprezidentce, ve kterém požadují, aby vedla přechod k udržitelnému, zdravému a nestrannému potravinovému systému. Ten má nabízet řešení boje proti pandemii koronaviru a má být prevencí proti možným budoucím pandemiím. V otevřeném dopise popisují autoři nutnost deindustralizace živočišné výroby, včetně postupného vyřazování továrních farem nebo uzavření trhů s živými zvířaty. Nutné je také použítí bezpečných metod výzkumu vakcín, což má být založeno na biologii člověka namísto testování na zvířatech. 

Kamala Harris je vzorem pro miliony lidí. Do historie se zapsala jako první žena nominovaná do kanceláře víceprezidentky USA a je již známá svými prioritami ohledně boje proti klimatickým změnám, včetně prosazování rostlinné stravy. Kamala Harris usiluje také o zvýšení vzdělávání v oblasti zemědělství a jeho dopadů na naši planetu. 

#plantpoweredkamala

Snoop Dogg

Americký rapper, producent, podnikatel a herec. Snoop Dogg se stal tváří několika kampaní Beyond Meat a upoutal tak pozornost lidí, kteří by produktům od této značky nedali šanci.

Matthew Kenney

Americký kuchař, podnikatel a pedagog specializující se na rostlinnou kuchyni. Matthew Kenney je autorem dvanácti kuchařek, zakladatelem desítek rostlinných restaurací a společností Matthew Kenney Cuisine a Matthew Kenney Culinary

Dawn Richard

Americká zpěvačka známá také jako D∆WN. Od roku 2013 je vegankou. Objevila se na reklamních kampaních organizace PETA, které propagují veganský životní styl a protestují proti používání kůže a kožešiny v módním průmyslu.