Katy Perry

Americká zpěvačka, textařka a hudebnice. Na svém účtu na Twitteru oznámila, že je odhodlaná přejít na čistě rostlinnou stravu. Zpěvačka je už nějakou dobu veřejným fanouškem rostlinných produktů, zejména Impossible Burger, tuto společnost již několikrát finančně podpořila a i nadále do společnosti investuje. Ve videoklipu You Need to Calm Down od Taylor Swift se objevuje Katy Perry v kostýmu Impossible Burger. Zpěvačka uvedla, že je BEEF-free. Katy Perry v této změně podporuje také její přítel Orlando Bloom.

Snoop Dogg

Americký rapper, producent, podnikatel a herec. Snoop Dogg se stal tváří několika kampaní Beyond Meat a upoutal tak pozornost lidí, kteří by produktům od této značky nedali šanci.

Matthew Kenney

Americký kuchař, podnikatel a pedagog specializující se na rostlinnou kuchyni. Matthew Kenney je autorem dvanácti kuchařek, zakladatelem desítek rostlinných restaurací a společností Matthew Kenney Cuisine a Matthew Kenney Culinary

Dawn Richard

Americká zpěvačka známá také jako D∆WN. Od roku 2013 je vegankou. Objevila se na reklamních kampaních organizace PETA, které propagují veganský životní styl a protestují proti používání kůže a kožešiny v módním průmyslu.