Lisa Edelstein

Další osobnosti

Snoop Dogg

Americký rapper, producent, podnikatel a herec. Snoop Dogg se stal tváří několika kampaní Beyond Meat a upoutal tak pozornost lidí, kteří by produktům od této značky nedali šanci.

Matthew Kenney

Americký kuchař, podnikatel a pedagog specializující se na rostlinnou kuchyni. Matthew Kenney je autorem dvanácti kuchařek, zakladatelem desítek rostlinných restaurací a společností Matthew Kenney Cuisine a Matthew Kenney Culinary

Dawn Richard

Americká zpěvačka známá také jako D∆WN. Od roku 2013 je vegankou. Objevila se na reklamních kampaních organizace PETA, které propagují veganský životní styl a protestují proti používání kůže a kožešiny v módním průmyslu.

Casey Affleck

Americký herec, mladší bratr Bena Afflecka. V roce 1995 se stal veganem z etických důvodů. Od té doby hájí práva zvířat a bojuje proti krutým

Evanna Lynch

Irská herečka. Evanna Lynch se již v jedenácti letech stala vegetariánkou, v roce 2015 se z etických důvodů přiklonila k veganství. V současné době se

Andrew Scott Zimmern

Americký šéfkuchař, restauratér, televizní osobnost a kritik. Andrew Zimmern se nedávno připojil k Next Gen Foods, technologickému startupu, který přináší na trh nové rostlinné produkty.

Americká herečka, která se proslavila rolí doktorky Cuddyové v seriálu Dr. House. Pro organizaci PETA nafotila spolu s fotografem Jack Guyem jednu z reklam, která má nejen její fanoušky povzbuzovat k přechodu na rostlinnou stravu, “eat green to go green”.
Lisa Edelstein již několik desetiletí nekonzumuje maso, jako teenager si uvědomila, co konzumací masa způsobuje a byla odhodlaná naplno hájit práva zvířat. Nyní pomáhá v boji proti devastaci životního prostředí a zachraňuje zvířata zneužívána masným průmyslem před bolestným životem a smrtí. Lisa uvedla, že rostlinná strava je opravdu důležitá součást toho, co musíme udělat, abychom pomohli ochránit naši planetu. Jako bonus uvadí Lisa zdravotní benefity rostlinné stravy, díky čemuž se ve svém věku cítí lépe, než kdy předtím.