Lucy Watson

Americká podnikatelka, televizní osobnost a aktivistka za práva zvířat. V září roku 2017 vydala Lucy Watson svou první kuchařku s názvem Feed me Vegan, která byla ve stejný rok organizací PETA označena za nejlepší rostlinnou kuchařku roku. O rok později Lucy Watson vydala také druhý díl Feed Me Vegan: For All Ocassions, který se zaměřuje na jednoduché recepty vhodné pro každý den. V návaznosti na úspěch obou kuchařek uvedla Lucy Watson na trh vlastní řadu mražených potravin pod značkou Feed Me Vegan. Původně se jednalo o tři produkty, sortiment se však dále rozšiřuje. Lucy Watson založila také vlastní komunitní společnost All Hearts, která podporuje ekologické charitativní organizace po celém světě a usiluje o dobré životní podmínky pro všechna zvířata.

Snoop Dogg

Americký rapper, producent, podnikatel a herec. Snoop Dogg se stal tváří několika kampaní Beyond Meat a upoutal tak pozornost lidí, kteří by produktům od této značky nedali šanci.

Matthew Kenney

Americký kuchař, podnikatel a pedagog specializující se na rostlinnou kuchyni. Matthew Kenney je autorem dvanácti kuchařek, zakladatelem desítek rostlinných restaurací a společností Matthew Kenney Cuisine a Matthew Kenney Culinary

Dawn Richard

Americká zpěvačka známá také jako D∆WN. Od roku 2013 je vegankou. Objevila se na reklamních kampaních organizace PETA, které propagují veganský životní styl a protestují proti používání kůže a kožešiny v módním průmyslu.